• biuro@vertiwoodstolarstwo.pl

O mnie

Poznaj firmę Verti Wood Bielsko Biała

Nazywam się Marcin Kmieć. Stolarstwo to maja pasja, z którą jestem związany od blisko 20 lat.

Drewno to materiał piękny i wyjątkowy, różnorodny pod względem gatunku, struktury i koloru. Potrzeba wielu godzin pracy, by je poznać oraz odpowiedniego podejścia w czasie jego obróbki, tak by w efekcie końcowym zachować urok i niepowtarzalność każdego kawałka.

Jak zaczęła się moja przygoda?
Początkowo były to prace pomocnicze na tartaku i stolarni. W 2001r. uzyskałem dyplom czeladnika w rzemiośle stolarstwo. Dzięki zdobytej wiedzy i praktyce mogłem rozpocząć pracę na stanowisku stolarza. Przez długi czas byłem związany zawodowo z firmą tworzącą repliki mebli antycznych (w różnych stylach) z litego drewna.

Realizacja ambitnych i różnorodnych projektów przełożyła się na zdobyte doświadczenie i umiejętności, które mogłem wykorzystać w swojej późniejszej drodze zawodowej i życiu prywatnym. Pomysł na własną firmę zrodził się już jakiś czas temu. Podążając za sugestiami osób, którym podobały się moje realizacje postanowiłem spełnić swoje marzenie. I tak rozpocząłem pracę „na własny rachunek”. VertiWood – to dla mnie połączenie pracy zawodowej z zamiłowaniem.

Chętnie podejmuję nowe wyzwania, od najprostszych po te skomplikowanie i niepowtarzalne. Każdy dzień pracy w moim warsztacie to urzeczywistnianie Państwa pragnień i pomysłów. Wszystkie powierzone mi projekty wykonuję w sposób staranny i profesjonalny. Moi klienci zawsze mogą liczyć na fachową poradę. Nie narzucam jednak swoich rozwiązań, to Pani i Pana zadowolenie z przebiegu oraz efektów mojej pracy jest dla mnie najważniejsze. Cenię sobie estetykę, trwałość i funkcjonalność, dlatego też wykorzystuję jedynie materiały i akcesoria najwyższej jakości.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferuję szeroki wachlarz usług stolarskich z różnego rodzaju materiałów. Zajmuję się stolarką meblową, budowlaną oraz renowacją mebli.

Szukają Państwo solidnego i pomysłowego stolarza, który zrealizuje zlecenie na czas?
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Stolarstwo bielsko biała